Termékmenedzser

Referenciaszám: 0000290
Felvitel időpontja: 2024.03.11.

logó

Termékmenedzser kollégánk ellenőrzi a termék életciklusát, biztosítja a műszaki és adminisztratív terméktámogatást, ellenőrzi a vállalati termékkínálatot.

A pozícióhoz tartozó fő feladatok:

  • Termékadminisztráció és karbantartási feladatok
  • Különböző termékszortiment elemzések elvégzése
  • Cégszintű termékstratégia készítése a divíziós stratégiával összhangban
  • Termékkatalógusok készítése (általános, több divíziót is érintő)
  • Termékekkel kapcsolatos minőségirányítási feladatok
  • Divízióvezetőkkel a termékkínálat áttekintése, ki- és bevezetésekről dönteni
  • A divíziók támogatása új termékekkel, piaci és árinformációkkal
  • A termékkínálat összehasonlítása hasonló országokkal
  • Irányítja és elvégzi az új termékek adminisztrációs folyamatát
  • Termékek tesztelése
  • A termékkel kapcsolatos műszaki kérdések megválaszolása
  • Termékismeret átadása a divíziós oktatóknak
  • Együtt utazás üzletkötő kollégával
  • A kapcsolódó termékcsoportok teljesítményének rendszeres ellenőrzése
  • Tájékoztatja a divíziókat az eltérésekről és együtt dolgozik velük az ellenintézkedéseken
  • Az új termékek teljesítményének nyomon követése a piaci bevezetést követő 1 éven keresztül

Téged keresünk, ha:

  • mérnöki, üzleti vagy más műszaki területen szerzett legalább 1-3 év tapasztalattal rendelkezel (termékkörök fejlesztése, műszaki értékesítéstámogatás)
  • A Microsoft Excel, Word, Power Point programokat magabiztosan kezeled
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • B kategóriás, aktív vezetési ismereted van

Értékesítési tapasztalat határozott előnyt jelent

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Hogy sikeres termékmenedzserként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk!
  • Először alapos, hatékony betanítással felkészítünk a napi feladataidra, majd a későbbiekben is rendszeres oktatásokban részesítünk
  • A havi alapfizetésen túl a teljesítményedhez igazodó jutalékot
  • Munkádat okostelefon és laptop segíti
  • Cafetéria csomagot
  • Rugalmas munkaidőt, home office lehetőséget
  • Korszerű 21.századi irodai környezet, törökbálinti központunkban

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk!

Würth Szeresléstechnika Kft. - HR osztály