Shop értékesítő "Jumper" munkatársat keresünk

Referenciaszám: 000280
Felvitel időpontja: 2024.03.04.

logó

Munkavégzés helye: Budapesti székhely, esetenként a keleti országrészben lévő megyeszékhelyeken található üzleteink

A munkakör célja az üzleteinkbe betérő vásárlók szakmai támogatása, ügyféligény felmérése és az ügyfél számára releváns termékek értékesítése széleskörű termék palettánkról.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Műszaki termékek értékesítése, szakmai tanácsadás az ügyfelek számára budapesti, illetve esetenként helyettesítő jelleggel kelet-magyarországi üzleteinkben
  • Folyamatos készletellenőrzés, készletellátás biztosítása
  • Számlázás, vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Az üzlet rendben tartása, szezonális és akciós termékek kiemelt elhelyezése

Mi az, amit biztosítunk:

  • Versenyképes alapfizetés és eladás utáni bónusz
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • A munkavégzéshez céges gépjármű
  • Céges telefon
  • Próbaidő alatti tréningek, széleskörű betanítás
  • Bejelentett, főállású munkaviszony
  • Szabad hétvégék

Tudás, tapasztalat, ami elvárás nálunk:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Műszaki termékek bolti értékesítésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat és utazási hajlandóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktív ügyfélkezelés
  • Önállóság és precizitás

Előnyt jelent:

  • Budapesti lakóhely

Jelentkezésedet a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály