Épületgépész támogató

Referenciaszám: 0000258
Felvitel időpontja: 2024.02.14.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Varifix-, solar- és dübelrendszerek műszaki dokumentációjának elkészítése (rajzok, anyagspecifikációk, terhelhetőségi számítások)
  • A versenytársak termékeinek kiváltása a Würth által forgalmazott termékekre
  • A termékekkel kapcsolatos műszaki kérdések megválaszolása
  • A legjobb ár-érték arányú megoldások kialakítása
  • További értékesítési lehetőségek feltárása, kapcsolt termékek, komplex műszaki megoldások javaslata
  • A javasolt megoldás műszaki és jogi megfelelőségének ellenőrzése és bizonyítása
  • Egyeztetés az ügyféllel, építkezések látogatása, műszaki segítségnyújtás
  • Műszaki problémák helyszíni megoldása
  • Kollégákkal történő együttutazás
  • Ellenőrizd a termékekkel és az értékesítéssel kapcsolatos főbb mérőszámokat
  • A tervezés siker-arányának mérése, ellenőrzése és fejlesztése
  • Tájékoztatod a különböző iparágakat az eltérésekről és együtt dolgozzátok ki az ellenintézkedéseket

Tudás, tapasztalat, ami elvárás nálunk:

  • Épületgépész vagy építőmérnök területen szerzett diploma
  • Legalább 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban (épületgépészeti tartószerkezetek, tartószerkezetek tervezése, építőipari projektvezetés)
  • Építőipari gyakorlat
  • AutoCAD, Microsoft Excel, Word, Power Point ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és befolyásolási készség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kritikus és analitikus gondolkodás
  • Kapcsolódó elméleti és gyakorlati termékismeret

Előnyt jelent:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Pest vármegyei lakóhely

Mi az, amit biztosítunk:

  • Hogy sikeres Műszaki támogató mérnökként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk!
  • Először alapos, hatékony betanítással felkészítünk a napi feladataidra, majd a későbbiekben is rendszeres oktatásokban részesítünk
  • A havi alapfizetésen túl a teljesítményedhez igazodó jutalékot, egyéb vonzó prémiumot
  • Munkádat a magáncélra is használható céges autó mellett okostelefon és laptop segíti
  • Cafetéria csomagot
  • Rugalmas munkaidőt, Home office lehetőséget
  • Korszerű 21.századi irodai környezetet, törökbálinti központunkban

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk!

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály